Про проєкт

Проєкт «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» розпочався у лютому 2020 року та покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства та місцевими органами влади в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими організаціями: ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, що працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах. Мета діяльності – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей.

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради.

Якщо ви маєте ідею проєкту соціальної дії, яка покращить життя громади у вашій області, та здатні реалізувати її у співробітництві з представниками місцевої влади, запропонуйте її на обласному пітчингу та отримайте кошти на реалізацію! До 01 грудня приймаємо заявки на участь у пітчингах проєктів соціальної дії для Запорізької, Київської та Черкаської областей. Деталі за посиланням тут

Партнери