Захист особистих даних

Британська Рада використовуватиме інформацію, яку Ви надаєте, у звязку з вашою участю у Конференції «Лібораторія Співпраці». Правовою основою для обробки вашої інформації є згода з нашими умовами. Можливо, нам доведеться передати цю інформацію наступним партнерам: ГО «Міцна Громада», ГО «Молодіжна Платформа», Херсонському обласному благодійному фонду «Об’єднання», Делегації ЄС в Україні та іншим організаціям для обробки та зберігання.

Британська Рада дотримується закону про захист даних у Великобританії та законів інших країн, які відповідають міжнародним стандартам.

Ви маєте право вимагати копію інформації, яку ми зберігаємо про вас, і право вимагати від нас виправлення будь-яких неточностей у цій інформації. Якщо ви маєте занепокоєння щодо того, як ми використовували вашу особисту інформацію, ви також маєте право подати скаргу до регулятора приватності.

Для отримання детальної інформації, будь ласка, зверніться до розділу конфіденційності нашого веб-сайту, www.britishcouncil.org/privacy або зверніться до місцевого офісу Британської Ради за адресою info@britishcouncil.org.ua

Ми зберігатимемо вашу інформацію протягом 7 років з моменту збору.

Я прочитав/прочитала та зрозумів / зрозуміла повідомлення про захист даних перед реєстрацією на Конференцію.

Я погоджуюсь

Цей захід буде записано.

Поставивши позначку «Я погоджуюсь» нижче, ви погоджуєтесь із записом і розумієте, що коментарі в чаті та ім’я учасника, яке ви використовуєте, коли ви відвідуєте захід, можуть бути доступними для людей, які дивитимуться запис. Ви розумієте, що фото та відео можуть бути використані для промоції Європейського Союзу організаціями та їх представниками, що впроваджують проєкт “Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості” на вебсторінках, у соціальних медіа, буклетах, прес-релізах та/або інших комунікаційних матеріалах.

Я погоджуюсь